Wisłoka Dębica 1-2 Sokół Kolb. maç sonucu ve geniş özet

Son güncelleme: 18 Temmuz 2026, 21:35

Kulüp Hazırlık Maçları Kulüp Hazırlık Maçları
Maç Bitti
Wisłoka Dębica
Ev Sahibi
1 - 2
İY: 0 - 1
18.07.2026
Sokół Kolb.
Deplasman

Sokół Kolb., deplasmanda Wisłoka Dębica’i 2-1 mağlup etti.

Maçın geniş özeti, istatistikleri, oyuncu performansları ve öne çıkan anları sayfanın devamında.

🔮 Maç Tahmini

📌 Çifte şans: Wisłoka Dębica veya draw

Wisłoka Dębica
45%
Beraberlik
45%
Sokół Kolb.
10%
Wisłoka Dębica son 5 maç:
4 0 %
Sokół Kolb. son 5 maç:
8 %

Beklenen gol: Wisłoka Dębica -2.5 — Sokół Kolb. -1.5

Tahmin API-Football algoritması tarafından üretilmiştir. Bahis tavsiyesi değildir.

👕 Muhtemel 11'ler

Kadro bilgisi bu maç için mevcut değil.

Takım kadro sayfaları: Wisłoka Dębica · Sokół Kolb.

⚔️ Kafa Kafaya Geçmiş

Sokół Kolb.
1 — 2
2026-03
Wisłoka Dębica
Sokół Kolb.
1 — 4
2026-02
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
1 — 0
2025-09
Sokół Kolb.

❓ Sık Sorulan Sorular

Wisłoka Dębica - Sokół Kolb. maçı saat kaçta?

Maç Türkiye saatiyle 11:00’de başlayacak (18 Temmuz 2026).

Wisłoka Dębica - Sokół Kolb. maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Yayıncı kuruluş açıklandığında bu sayfada güncellenecektir.

📋 Maç Olayları

9'
Gol
Sokół Kolb.
61'
Gol
Sokół Kolb.
82'
Gol
Wisłoka Dębica