FC Winterthur 7-3 FC Basel 1893 maç sonucu ve geniş özet

Son güncelleme: 3 Ekim 2026, 20:30

Kulüp Hazırlık Maçları Kulüp Hazırlık Maçları
Maç Bitti
FC Winterthur
Ev Sahibi
7 - 3
İY: 4 - 0
03.10.2026
FC Basel 1893
Deplasman

FC Winterthur, sahasında FC Basel 1893’i 7-3 yendi.

Maçın geniş özeti, istatistikleri, oyuncu performansları ve öne çıkan anları sayfanın devamında.

🔮 Maç Tahmini

📌 Çifte şans: draw veya FC Basel 1893 ve +1.5 gol

FC Winterthur
10%
Beraberlik
45%
FC Basel 1893
45%
FC Winterthur son 5 maç:
4 0 %
FC Basel 1893 son 5 maç:
3 3 %

Beklenen gol: FC Winterthur -2.5 — FC Basel 1893 -3.5

Tahmin API-Football algoritması tarafından üretilmiştir. Bahis tavsiyesi değildir.

👕 Muhtemel 11'ler

Kadro bilgisi bu maç için mevcut değil.

Takım kadro sayfaları: FC Winterthur · FC Basel 1893

⚔️ Kafa Kafaya Geçmiş

FC Basel 1893
2 — 2
2026-07
FC Winterthur
FC Winterthur
0 — 2
2026-03
FC Basel 1893
FC Winterthur
1 — 2
2025-12
FC Basel 1893
FC Basel 1893
3 — 0
2025-10
FC Winterthur
FC Winterthur
0 — 2
2025-03
FC Basel 1893
FC Basel 1893
5 — 0
2024-11
FC Winterthur
FC Winterthur
1 — 6
2024-10
FC Basel 1893
FC Basel 1893
1 — 1
2024-03
FC Winterthur
FC Winterthur
1 — 3
2024-01
FC Basel 1893
FC Basel 1893
5 — 2
2023-07
FC Winterthur

❓ Sık Sorulan Sorular

FC Winterthur - FC Basel 1893 maçı saat kaçta?

Maç Türkiye saatiyle 17:00’de başlayacak (3 Ekim 2026).

FC Winterthur - FC Basel 1893 maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Yayıncı kuruluş açıklandığında bu sayfada güncellenecektir.

📋 Maç Olayları

7' ⚽
Gol
FC Winterthur
30' ⚽
Gol
FC Winterthur
33' ⚽
Gol
FC Winterthur
38' ⚽
Gol
FC Winterthur
53' ⚽
Gol
FC Basel 1893
58' ⚽
Gol
FC Winterthur
59' ⚽
Gol
FC Basel 1893
61' ⚽
Gol
FC Basel 1893
75' ⚽
Gol
FC Winterthur
83' ⚽
Gol
FC Winterthur