BUNLAR SADECE BAZILARI...

Ben Foster (futbolcu):
"İnönü Stadı'ndaki atmosferden çok etkilendim. İnanılmazdı, resmen sağır ediciydi. İkinci yarıda öyle bir an var ki, ben kendi düşündüklerimi duyamadım. Çıkan sesi size ancak böyle tarif edebilirim" 

(Beşiktaş-Manchester United maçı sonrası)
Lisandro Lopez (futbolcu):
"Ben, ülkem de dahil, Güney Amerika’nın tüm önemli statlarında futbol oynadım. Ama Porto’nun Beşiktaş ile İnönü’de oynadığı karşılaşmayı asla unutamam. Stadın bir an üzerimize geldiğini hissettik. Stada ayak bastığımızda gürültüden kulaklarımız tıkanmıştı. Beşiktaş’ı sahada oynatan sanki seyirciydi. İnanılmaz anlar yaşadım. Bunu söylerken bile tüylerim diken diken oluyor. Sanki içlerindeki şeytanı çıkarmak için trans halindeymiş izlenimini veriyorlardı" 

(Portekiz'in Record Gazetesi'ne Beşiktaş - Porto maçında yaşadıklarını anlatırken)
Alex Ferguson (teknik direktör):
"Beşiktaş taraftarı harika. Hayatımda hiç bu kadar takımını ateşleyen, bu kadar iyi gürültü yapan, rakip takım üzerinde baskı oluşturan başka bir taraftar görmedim."

(Beşiktaş - Manchester United maçı sonrası)

Rio Ferdinand (futbolcu):
"Gördüğüm en iyi deplasman atmosferi kesinlikle Beşiktaş ile oynadığımız maçtaydı. O maçta oynamamıştım, ancak arkadaşlarımı desteklemek için tribündeydim. Sahadaki mücadeleden çok, taraftarları izledim. İnanılmaz bir geceydi."

("Yaşadığın en iyi deplasman atmosferi hangisiydi?" sorusuna yanıt verirken)