Hedeflerinin spora destek vererek daha başarılı gençlerin yetişmelerinde katkıları sağlamak olduğunu ifade eden Gez Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mete, ileriki dönemlerde farklı projelere imza atarak desteklerini sürdürebileceklerini ifade etti.Yapılan anlaşma ile 1. Ligde mücadele eden Maltepe Yalıspor kulübü’nün adı sezon sonuna kadar Gez Grup Maltepe Yalıspor kulübü olarak anılacak.

Anlaşmayı, Gez Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mete,Kulüp Başkanı Ali Kaya, ve Başkan Yardımcısı Ersan Büyükpolat bir araya gelerek imza altına aldılar. Atılan imzalar sonrasında gazetemize açıklamalarda bulunan Gez Grup Yönetim Kurulu Başkana Hasan Mete, “Geçmiş dönemlerde farklı takımların sponsorluğunu yaptık. Ancak İlk defa bir voleybol takımının sponsoru olduk. Bu benim için biraz sürpriz oldu. Ancak bu durum benim hoşuma gitti. Bu anlaşmanın bizim için iyi bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. İlerleyen dönemlerde belki daha farklı şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.

Burada amaç sadece reklam değil spora destek olmak açısından da böyle bir anlaşma imzaladık. Ülkemizde özellikle 1990 yılından sonra doğan nesilde biraz daha spordan uzak, farklı yönlerde daha fazla işgal alanı oluşturan gençler görüyoruz. Bunlarda bizleri üzüyor. Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora daha fazla teşvik etmek için daha fazla girişimlerimiz olacak” dedi.

Yapılan anlaşma sonrasında kısa bir açıklama yapan. Gez Grup Maltepe Yalıspor Başkanı Ali Kaya ise Gez Grup’a spora verdiği destekten dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.