Cimbom, transfer döneminin son gününde Wenger'in çark etmesi üzerine Florya'nın kapısından dönen Joel Campbell'i bu defa bitirmeye kararlı
G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in önceki gün "Gerekirse devre arasında transfer yaparız" diyerek işaretini verdiği ocak ayı planları ortaya çıkmaya başladı. Takımın golcüsü Burak Yılmaz'ın adale sakatlıklarının artması üzerine endişelenen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun devre arası için takviye istediği öğrenildi. Hamzaoğlu'nun ilk tercihinin ise Arsenal'li Joel Campbell olduğu belirtildi. Arsenal'de forma şansı bulamayan Kosta Rika'lı oyuncu için futbol direktörü Cenk Ergün, ocak ayını bile beklemeden İngiltere'ye giderek girişimlere başlayacak. 
CAMPBELL DA GELMEK İSTİYOR
Cimbom, Arsenal'le sözleşmesi 2016'da bitecek olan Campbell'i 2 milyon euro gibi düşük bir bonservisi ücretiyle almayı hedefliyor. Eğer Arsenal, bu oyuncuyla sözleşme uzatırsa bu kez kiralama yoluna gidilecek. Transfer döneminde G.Saray'ın prensipte anlaştığı ancak Arsenal'in çalıştırıcısı Arsene Wenger'in son anda "Satılmasın" demesi üzerine Campbell adeta Florya'nın kapısından dönmüştü. Sağ kanat, sol kanat ve santrfor olarak oynayabilen 23 yaşındaki oyuncu Galatasaray'a gelmeyi çok istiyor. Sol ayaklı Campbell, süratli stiliyle de biliniyor.

Fotomaç