Çekiliş noter huzurunda gerçekleşirken tüm zamanların en büyük Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesini kazanan isim belli oldu. Zengin olma hayaliyle tam, yarım ve çeyrek biletlerini alan vatandaşlar sonuçların ardından bilet sorgulama ile ilgili google aramalarına da başladı. Peki, 2022 Milli Piyango çekilişi bilet sorgulama nasıl yapılır? Telefondan milli piyango sorgulama ekranı ve detaylar haberimizde.

2022 Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları canlı yayında yapılan çekilişin ardından belli oldu. Milli Piyango sonuçları da özel çekilişin ardından en çok araştırılanlar arasında yerini aldı. Merakla beklenen sıralı-tam liste ve amorti rakamı çekilişler sonrası belli oldu. Milli Piyango yılbaşı çeyrek, yarım ve tam biletinizi Fanatik.com.tr bilet sorgulama ekranı ile sorgulamanız çok kolay. Bilet numaranızı ilgili alana yazarak bilet sorgula butonuna tıkladıktan sonra biletinize isabet eden ikramiye tutarını ekranda görüntüleyebilirsiniz.

2022 Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama nasıl yapılır?

Milli Piyango 2022 yılbaşı çekilişi bileti alan vatandaşlar, çekiliş sonrası amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını telefondan hızlı ve kolay bir şekilde bilet sorgulama ekranı bağlantımızdan öğrenebilirsiniz.