Sparta Katowice 2-0 Frýdek-Místek maç sonucu ve geniş özet

Son güncelleme: 11 Temmuz 2026, 22:30

Kulüp Hazırlık Maçları Kulüp Hazırlık Maçları
Maç Bitti
Sparta Katowice
Ev Sahibi
2 - 0
11.07.2026
Frýdek-Místek
Deplasman

Sparta Katowice, sahasında Frýdek-Místek’i 2-0 yendi.

Maçın geniş özeti, istatistikleri, oyuncu performansları ve öne çıkan anları sayfanın devamında.

🔮 Maç Tahmini

📌 Çifte şans: draw veya Frýdek-Místek ve +10.5 gol

Sparta Katowice
10%
Beraberlik
45%
Frýdek-Místek
45%
Sparta Katowice son 5 maç:
4 4 %
Frýdek-Místek son 5 maç:
6 0 %

Beklenen gol: Sparta Katowice -20.5 — Frýdek-Místek -3.5

Tahmin API-Football algoritması tarafından üretilmiştir. Bahis tavsiyesi değildir.

👕 Muhtemel 11'ler

Kadro bilgisi bu maç için mevcut değil.

Takım kadro sayfaları: Sparta Katowice · Frýdek-Místek

⚔️ Kafa Kafaya Geçmiş

Frýdek-Místek
1 — 0
2026-01
Sparta Katowice

❓ Sık Sorulan Sorular

Sparta Katowice - Frýdek-Místek maçı saat kaçta?

Maç Türkiye saatiyle 15:00’de başlayacak (11 Temmuz 2026).

Sparta Katowice - Frýdek-Místek maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Yayıncı kuruluş açıklandığında bu sayfada güncellenecektir.