Rotor Volgograd – Torpedo Moskva maçı nereden izlenir, saat kaçta başlar?

Son güncelleme: 7 Temmuz 2026, 14:30

Kulüp Hazırlık Maçları Kulüp Hazırlık Maçları
Rotor Volgograd
Ev Sahibi
VS
15:00
04.07.2026
Torpedo Moskva
Deplasman

Rotor Volgograd – Torpedo Moskva maçı 4 Temmuz 2026, Cumartesi günü Türkiye saatiyle 15:00’de oynanacak.

Hazırlık Maçı

Rotor Volgograd ile Torpedo Moskva arasındaki Kulüp Hazırlık Maçları maçı oynanıyor. Her iki takım da sahadan galibiyetle ayrılmak istiyor.

Maç 4 Temmuz 2026, Cumartesi tarihinde planlandı. Karşılaşma Türkiye saatiyle 15:00’de oynanacak; TV yayın bilgisi için sayfayı takip edin.

Maç öncesi muhtemel 11’ler, sakat-cezalı oyuncular ve iddaa oranları sayfamızda güncellenecek.

🔮 Maç Tahmini

📌 Çifte şans: draw veya Torpedo Moskva

Rotor Volgograd
10%
Beraberlik
45%
Torpedo Moskva
45%
Rotor Volgograd son 5 maç:
4 0 %
Torpedo Moskva son 5 maç:
8 0 %

Beklenen gol: Rotor Volgograd -2.5 — Torpedo Moskva -2.5

Tahmin API-Football algoritması tarafından üretilmiştir. Bahis tavsiyesi değildir.

👕 Muhtemel 11'ler

Kadro bilgisi bu maç için mevcut değil.

Takım kadro sayfaları: Rotor Volgograd · Torpedo Moskva

⚔️ Kafa Kafaya Geçmiş

Torpedo Moskva
2 — 0
2025-11
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
3 — 0
2025-08
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
0 — 1
2025-04
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
1 — 1
2024-07
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
1 — 0
2022-04
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
1 — 1
2021-10
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
2020-03
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
0 — 2
2019-08
Torpedo Moskva

❓ Sık Sorulan Sorular

Rotor Volgograd - Torpedo Moskva maçı saat kaçta?

Maç Türkiye saatiyle 15:00’de başlayacak (4 Temmuz 2026).

Rotor Volgograd - Torpedo Moskva maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Yayıncı kuruluş açıklandığında bu sayfada güncellenecektir.