Künye

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
TE Bilişim Internet ve Yazılım Hizmetleri

YÖNETİM ADRESİ
Merkez Mh. Göktürk Cd. Su Venue Residence B Blok K5 N11
Göktürk / Eyüpsultan / İstanbul

UYGULAMA & YAZILIM GELİŞTİRME VE BARINDIRMA
TE BİLİŞİM

https://www.tebilisim.com/

DİSPLAY VE VİDEO REKLAM
TE MEDYA info@temedya.com
VIDYOME info@vidyome.com

YÖNETİM ADRESİ
Merkez Mh. Göktürk Cd. Su Venue Residence B Blok K5 N11
Göktürk / Eyüpsultan / İstanbul

İLETİŞİM İÇİN
info@taraftar.tv

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
kartalbakisi.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
kartalbakisi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

Telif Hakları İhlali

Sitemizde yayınlanan videolar internet ortamından toplanmaktadır. Bu sebeple taraftar.tv üzerinde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa info@taraftar.tv adresine, aşağıda bulunan şablon kurallarına uygun, konu ile alakalı bir mail gönderiniz. Böyle bir durumda içerik en fazla 1 hafta içerisinde kaldırılacaktır.

Telif Hakları Bildirim Şablonu:

Video Başlığı:

Video Adresi:

Telif Hakkı Sahibi:

Telif doğrulamak için gerekli ilgili ekler…

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019 taraftar.tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kartalbakisi.com'a aittir. kartalbakisi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar taraftar.tv'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
kartalbakisi.com'da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kartalbakisi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kartalbakisi.com However, sometimes the kartalbakisi.com uses third parties to process your information.

taraftar.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the taraftar.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kartalbakisi.com tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kartalbakisi.com and its services. When you use taraftar.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the taraftar.tv cookies section of our full PrivacyPolicy.