IFK Norrkoping 0-0 Kalmar FF maç sonucu ve geniş özet

Son güncelleme: 6 Ekim 2026, 16:30

Kulüp Hazırlık Maçları Kulüp Hazırlık Maçları
Maç Bitti
IFK Norrkoping
Ev Sahibi
0 - 0
İY: 0 - 0
06.10.2026
Kalmar FF
Deplasman

IFK Norrkoping ile Kalmar FF 0-0 berabere kaldı.

Maçın geniş özeti, istatistikleri, oyuncu performansları ve öne çıkan anları sayfanın devamında.

🔮 Maç Tahmini

📌 Çifte şans: IFK Norrkoping veya draw

IFK Norrkoping
45%
Beraberlik
45%
Kalmar FF
10%
IFK Norrkoping son 5 maç:
5 3 %
Kalmar FF son 5 maç:
8 7 %

Beklenen gol: IFK Norrkoping -3.5 — Kalmar FF -2.5

Tahmin API-Football algoritması tarafından üretilmiştir. Bahis tavsiyesi değildir.

👕 Muhtemel 11'ler

Kadro bilgisi bu maç için mevcut değil.

Takım kadro sayfaları: IFK Norrkoping · Kalmar FF

⚔️ Kafa Kafaya Geçmiş

Kalmar FF
1 — 3
2026-02
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
2 — 0
2024-07
Kalmar FF
Kalmar FF
1 — 1
2024-05
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
1 — 0
2023-09
Kalmar FF
Kalmar FF
2 — 1
2023-05
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
2 — 2
2022-09
Kalmar FF
Kalmar FF
1 — 2
2022-04
IFK Norrkoping
Kalmar FF
1 — 0
2021-11
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
1 — 2
2021-08
Kalmar FF
Kalmar FF
0 — 2
2020-09
IFK Norrkoping

❓ Sık Sorulan Sorular

IFK Norrkoping - Kalmar FF maçı saat kaçta?

Maç Türkiye saatiyle 14:00’de başlayacak (6 Ekim 2026).

IFK Norrkoping - Kalmar FF maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Yayıncı kuruluş açıklandığında bu sayfada güncellenecektir.

📋 Maç Olayları

81' 🟥
Kırmızı Kart
Kalmar FF