Gedson Portekiz basınına konuştu! G.Saray ile Beşiktaş’ı kıyasladı…

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Gedson Fernandes, ülkesi basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gedson önceki kulübü G.Saray ile Beşiktaş’ı kıyasladı.

Beşiktaş’ın Portekizli orta sahası Gedson Fernandes, ülkesinin basınına siyah beyazlı takımı ve kendi performansını değerlendirdi.

İŞLER YOLUNA GİRECEKTİR

23 yaşındaki futbolcu, “Şu ana kadar bizden bekleneni veremedik, sakatlıklarla ve şanssızlıklarla başlayan bir sezon oluyor” diyerek öz eleştiri yaptı. Şampiyon olmak, yarışın içinde kalmak için daha iyi işler yapmaları gerektiğinin altını çizen siyah beyazlı futbolcu “İlk haftalarda gösterdiğimiz formu yeniden yakalamamız gerekiyor. Kazanma alışkanlığı tekrar edinmeliyiz. Hocamız değişti ve bizim için yeni bir süreç başladı. Dünya Kupası arasında işler yoluna girecektir” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ FARKLI BİR KULÜP

Daha önce Galatasaray’da da forma giydiğini hatırlatan Gedson, “Fakat Beşiktaş daha farklı… O stada çıktığınızda arkanızdaki desteği hissediyorsunuz ve rakiplerin bundan çekindiğini görebiliyorsunuz” diyerek aradaki farkı belirtti.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.