Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı Galatasaray'la oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçına bağlı olan Vitor Pereira için kafa karıştıran iddialar geliyor. Çin basını, Alberto Zaccheroni ile yolları ayıran Pekin Guoan takımının, İtalyan teknik direktör yerine Vitor Pereira'ya göreve getireceğini ileri sürdü. Bu yönde bir süre önce ortaya atılan iddia, bu kez Sohu gazetesi tarafından daha ciddi bir dille kaleme alındı.

12 Temmuz'da topbaşı yapacak
Detay veren gazete, Pereira'nın 1 Haziran'da resmen Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Guoan'ın hocası olacağını, yılda 3.5 milyon euro kazanacağını ve ikinci devre ile birlikte 12 Temmuz'da göreve başlayacağını yazdı. Guoan'ın iki maçlığına Feng Xie'nin yöneteceği, habere ek yapıldı.

Gazete Nani'yi de ima etti
Guoan takımın başına geçeceğini duyuran Sohu gazetesi, Portekizli hocanın Fenerbahçeli bazı oyuncuları da beraberinde Pekin'e getireceğini iddia etti. Akıllara Luis Nani'ye devre arasında Çin'den yapılan 20 milyon euro'luk teklif geldi. Nani, arabasını dün Ambarlı Gümrük Müdürlüğü'nden ülkesine gönderdi.

Fotomaç