Bankalar arasında süregelen promosyon rekaberi vatandaşa yarıyor. Milyonlarca Emekli Sandığı, SGK, BAĞ-KUR'lulara özel karşılıksız, geri ödemesiz promosyon ödemeleri yapılırken son olarak Yapı Kredi bankası Emekli Referans Kampanyası başlattı. Böylelikle emekli bir tanıdığını bankaya emekli maaşının yatması için referans olanlara da promosyon ödemesi yapılabiliyor.

para3

2.500 TL'ye varan ödeme için tek yapılması gereken emekli yakının hesabını bankaya taşımak ve referans olarak o kişinin isminin verilmesi.

Bu bağlamda Ziraat, Halkbank, Yapı Kredi, Denizbank, TEB ve daha pek çok bankanın emekli promosyon ödemelerini merak eden kişiler bankalar arasında kıyaslama yaparak kendileri için en uygun olanı tercih ediyor. 

Kampanyanın detayları şu şekilde;

Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilirler.

Yapı Kredi Bankası müşterileri Şubelerimiz, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Referans veren müşterilerden kendilerine gönderilecek olan SMS sonrasında REFERANS yazıp 4470'e göndermeleri durumunda kampanya katılım izinleri alınacaktır. Referans veren müşterilerin kampanya katılım izinlerini 5 gün içinde iletmemeleri halinde müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Yapı Kredi Mobil üzerinden yapılan başvurularda ise referans veren müşteriye bir onay SMS'i gönderilmeyecek olup referans veren müşteri kampanya katılımını ve referans gösterdiği emekliyi bilgilendirdiğini Yapı Kredi Mobil Emekli Referans Başvuru ekranında en alt kısımda bulunan metni kabul ederek onaylayacaktır. Yapı Kredi Mobil üzerinden yapılan başvurularda sadece referans verilen emekliye onay SMS'i gönderilecektir.

Referans verilen emeklilerin kendilerine gönderilecek olan SMS sonrasında UYGUN yazıp 4470'e göndermeleri durumunda kampanya katılım izinleri alınacaktır. Referans verilen emeklilerin kampanya katılım izinlerini 10 gün içinde iletmemeleri halinde müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya kriterlerine uygun ve iletişim izinleri alınan referans gösterilen emekliler ile maaş taşıma ve promosyon işlemleri için Şubelerimiz veya Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi iletişime geçecektir. Referans gösterilen emekliler dilerlerse Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Şubeleri, Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi veya e-Devlet üzerinden Yapı Kredi Bankası'na maaşlarını taşıyabilir.