PTT 1. Lig'de geçen sezonu zirvede tamamlayan ve 12 yıllık Süper Lig hasretine son veren Adanaspor, ikinci transferini de gerçekleştirdi. Turuncu-Beyazlı takım Digao'dan sonra Boşnak kaleci Goran Karacic'e imza attırdı.

Boşnak kaleci, menajeri Matei Kezman ve Mahmut Sökün ile İstanbul'a geldi ve Başkan Bayram Akgül ile görüştü. Adanaspor'un teklifini kabul eden 1996 doğumlu kaleci Goran Karacic 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Digao'dan sonra ikinci transferi gerçekleştirdiklerini söylerken, "Goran gelecek vaat eden bir kaleci. Bu nedenle 4 yıllık sözleşme imzaladık. Başarılı olacağına inanıyorum." dedi.

Genç kaleci Goran Karacic de Adanaspor'da hedefinin büyük olduğunu dile getirerek, "Başkanıma, menajerim Matei Kezman ve Mahmut Sökün'e transferimi gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum." diye konuştu.

ÇALIŞMALAR YARIN BAŞLIYOR

Adanaspor yeni sezon hazırlıklarına yarın başlayacak. Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi ilk etap kampını Çatalan Tesisleri'nde gerçekleştirecek. Yarın saat 17.00'da toplanacak ve 4 Temmuz'a kadar Adana'da çalışacak Adanaspor, 3 günlük izinden sonra Bolu Termal'de toplanacak.

STOPER VE ORTA SAHA ARAYIŞI

Bu arada Transferde yoğun çaba harcayan Adanaspor, stoper ve orta saha arayışını sürdürüyor. Turuncu beyazlı ekibin özellikle orta saha için daha önce Brezilya'da izlediği bir oyuncu ile temasa geçtiği öğrenildi. Savunmaya da tecrübeli bir oyuncu almak isteyen Adanaspor'da yönetim her iki mevki için de arayışlarını sürdürüyor.
Cihan
İLGİLİ HABERLER