Kadıköy'de oynanan maçta 22. dakikada Emmanuel Emenike ile öne geçmesine rağmen sonrasında yakalanan fırsatları değerlendiremeyen Fenerbahçeli oyuncular, 80'de skorun 1-1'e gelmesiyle ciddi bir panik yaşadı.

Özellikle ilk yarıda Gaziantepspor üstünde büyük baskı kurmasına ve yakalanan pozisyonlara karşın 2. golü bir türlü bulamayan Fenerbahçe'de bu durum başta Volkan Demirel olmak üzere birçok ismin gündemindeydi.

İlk yarının bitiş düdüğüyle birlikte futbolcular soyunma odasının yolunu tutarken, Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel'den takıma şu uyarı geldi: 

'CESARET BULUYORLAR'

"Bakın pozisyonlara giriyorsunuz ve gol atamıyorsunuz. Bu pozisyonları sonra çok ararız. Sizi buradan uyarıyorum. Önümüzde Feyenoord ve Osmanlıspor karşılaşmaları var. O maçlarda da bu kadar pozisyona girip atamazsanız, rakip bizi dağıtır. Söylemedi demeyin ve biraz ciddi olun."

Volkan Demirel'in bu çıkışını destekleyen Hasan Ali Kaldırım da, "Beyler şu pozisyonları gole çevirin, atamadığınız her pozisyon rakibi cesaretlendiriyor" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER