Fenerbahçe'de Robin van Persie ile ilgili beklenen karar verildi. Hollandalı yıldız, takımda kaldı...

Sarı-lacivertli kulübün yönetim kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Robin van Persie'nin menajeri kulübümüze gelmiştir ve yapılan görüşmenin ardından kendisinin kulübümüzde futbol yaşantısına devam edeceği bildirilmiştir." dedi.

RvP menejeri kulübümüze gelmiştir ve yapılan görüşmenin ardından kendisinin kulübümüzde futbol yaşantısına devam edeceği bildirilmiştir.

— İlhan Ekşioğlu (@eksiogluilhan) 21 Temmuz 2016

RESMİ AÇIKLAMA DA GELDİ
Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden de yaptığı açıklamayla Van Persie'nin herhangi bir takıma transferinin söz konusu olmadığı belirtildi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Son dönemde görsel, yazılı ve internet basınında futbolcumuz Robin van Persie’nin kulübümüzden ayrılacağına dair bazı haberler yer almaktadır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Hollandalı futbolcunuzun menajeriyle gerekli görüşmeler yapılmış olup, futbolcumuzun herhangi bir kulübe transferi  söz konusu değildir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi.

Sezon öncesi hazırlık kampında sarı-lacivertli takımın şu âna kadar oynadığı dört hazırlık maçında sadece 45 dakika forma giyen Van Persie, antrenmanların genelinde de takımdan ayrı çalışmıştı.

Bilindiği üzere Van Persie'nin adı son olarak Premier Lig ekiplerinden Stoke City ile anılmıştı.

İLGİLİ HABERLER