F.Bahçe’de dün flaş bir gelişme yaşandı. Teknik direktör Pereira’nın 3 yardımcısı Filipe Almeida, Luis Miguel ve Pedro Ribeiro gönderildi. Beyin takımını kaybeden Portekizli’nin de artık istifa etmesi bekleniyor.

Üst üste gelen başarısız sonuçların ardından istifaya davet edilse de görevinden kesinlikle ayrılmayacağını açıklayan F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın gitmesi için başlatılan psikolojik savaşta dün yeni bir aşamaya geçildi. SarıLacivertli yönetim, Portekizli çalıştırıcının yardımcıları Filipe Almeida, Luis Miguel, ve Pedro Ribeiro’nun görevine flaş bir hamleyle son verdi. 3 antrenörün de alacaklarının ödenerek Kanarya ile ilişkilerinin kesildiği öğrenilirken teknik heyetteki diğer isimler olan kaleci antrenörü Paolo Orlandoni, Zeki Göle, Fatih Yıldız ve Melikşah Sezgin’in görevlerine devam edecekleri bildirildi.

YOLUN SONU GÖZÜKÜYOR
Bu gelişmeyle beraber hiçbir zaman yanından ayırmadığı beyin takımını kaybeden Pereira için yolun sonu da iyiden iyiye gözükmeye başladı. Üzerindeki tüm baskıya rağmen görevini kendi isteği ile bırakmayacağını vurgulayan 48 yaşındaki çalıştırıcının bu konuyu yeniden gözden geçirip istifa kararı alması ve F.Bahçe’deki hocalık kariyerini sonlandırması bekleniyor.(HTSpor)

İLGİLİ HABERLER