Fanatik'ten Orhan Yıldırım'a konuşan Fikret Orman, Beşiktaş camiasını çok heyecanlandıran bir isim olan Balotelli ile ilgili ilk kez müjde niteliğinde açıklamalar yaptı. 

Mario Balotelli hakkında konuşan Orman, daha önce Beşiktaş’ta forma giyen Amokachi ve Pascal Nouma gibi isimleri hatırlatıp, “Taraftarımızın seveceği tipte bir yıldız. Çok örnekleri var. Benim aklıma ilk gelenler, Pascal ve Amokachi... Büyük ilgi göreceğinden adım gibi eminim” ifadelerini kullandı.

Samimi bir itirafta da bulunan Siyah-Beyazlılar’ın başkanı, “Eğer zaten sorunlu bir oyuncu olarak görülmese Beşiktaş ile adı asla anılmazdı. Ancak biz Balotelli için elimizden geleni yapıp, onun bu yönüne de çözüm geliştirebiliriz. Yöneticilerimizle, taraftarımızla, hocamızla beraber. Türkiye’deki ilgi ve alakayla değişebilir diye düşünüyorum. Kısacası onu istiyoruz, kendisi de buraya gelmek istiyor” diyerek artık işin Liverpool boyutuyla ilgileneceklerini dile getirdi.

Daha önce Inter,  Manchester City ve Milan'da da oynayan Balotelli, ardından Liverpool'a geçmiş ve geçen sezonu yine kiralık olarak Milan'da tamamlamıştı. 

İLGİLİ HABERLER