Teknik direktör Jan Olde Riekerink; Olcan Adın, Tarık Çamdal, Umut Bulut ve Endoğan Adili'yi kamp kadrosuna almadı. 

Sarı kırmızılı yönetim, oyuncuların menajerleri ile görüşerek kendilerine kulüp bulmalarını isteyecek.3 oyuncu hazırlıklarına bireysel olarak İstanbul'da devam ederek kendilerine gelecek teklifleri değerlendirecek.Galatasaray; Umut Bulut, Olcan Adın ve Tarık Çamdal için toplamda 11 milyon 450 bin euro bonservis bedeli ödemişti.

Kamp kadrosu 
Galatasaray’ın kamp kadrosunda yer alan oyuncuların listesi şu şekilde: Fernando Muslera, Serdar Aziz, Hamit Altıntop, Ryan Donk, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Martin Linnes, Blerim Dzemaili, Emrah Başsan, Sinan Gümüş, Cenk Gönen, Bruma, Aurelien Chedjou, Hakan Balta, Lionel Carole, Salih Dursun, Berk İsmail Ünsal, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Eray İşcan, Gökay Güney, Birhan Vatansever. 

Cimbom Danimarka'da 
Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap kamp çalışmaları için Danimarka'ya gitti. Sarı-kırmızılılar, Danimarka'nın Aarhus kentinde yapacağı hazırlık kampı için Atatürk Havalimanı'ndan özel uçakla bu ülkeye hareket etti. Futbolculara, havalimanındaki vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İLGİLİ HABERLER