Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ve futbolun başındaki isim Levent Nazifoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Riekerink’le buluştu. Üçlünün gündeminde devre arasında yapılacak transfer operasyonu vardı. Hollandalı hoca, Depay ve Niasse’nin mutlaka alınmasını istedi.
Cim Bom’un transfer gündemi hareketleniyor... Son haftalarda takımın hücum konusunda sıkıntı yaşadığını tespit eden teknik direktör Jan Olde Riekerink, bu görüşünü yönetimle de paylaştı. Bunun üzerine kulüp başkanı Dursun Özbek ile Sportif A.Ş. yöneticisi Levent Nazifoğlu, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Hollandalı hocayla buluştu. Bu görüşmede, devre arasında Manchester United’tan Memphis Depay ve Everton’dan Oumar Niasse’ın mutlaka transfer edilmesine karar verildi.
Ayrıca 65 milyon Euro’yu geçmemesi gereken kadro maliyetinin korunması adına, kiralık alınan Sigthorsson’un gönderilme seçeneği de açık tutuluyor. Bununla birlikte Hamit, Linnes ve Salih gibi sık kullanılmayan oyuncularla devre arasında yolların ayrılması da gündemde.
 

Şampiyonlar Ligi kadrosu

Fanatik'in haberine göre; Levent Nazifoğlu, Riva ve Florya’nın satışına karar verilen kongre öncesi, buradan onay çıkması halinde Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak nitelikte bir kadronun kurulacağı müjdesini vermişti. Sarı-Kırmızılılar bu hedef doğrultusunda öncelikle Devler Ligi’ni garanti altına almanın hesapları içinde. Yönetim bu yüzden şampiyonluk yolunda deyim yerindeyse hiçbir masraftan kaçınmayacak.
 
İLGİLİ HABERLER