Durum böyle olunca, yönetimin aldığı bu karar resmi olarak açıklanamadı.

Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira ile yolların ayrılıp ayrılmayacağı tam bir yılan hikayesine dönerken camiada da gergin bir bekleyiş başladı...

Monaco karşısında alınan yenilgiyle Şampiyonlar Ligi hayalinin bu sezon da gerçekleşmemesi, Portekizli hoca ve yardımcılarının ipinin çekilmesine neden oldu. Ancak teknik ekibin bir yıllık alacağı olan toplam 4 milyon Euro’ya yakın para büyük sorun oluşturdu.

Bunun sonucunda da yönetimle Pereira arasında tam bir satranç oyunu yaşanmaya başladı. Her iki taraf da birbirinin hamlelerini dikkatle takip ediyor.

Son olarak yönetim, önceki akşam Vitor Pereira’nın yardımcıları Filipe Almeida, Luis Miguel, Pedro Ribeiro ve Paolo Orlandoni’nin görevlerine son verilmesini kararlaştırdı.

YİNE SONUÇ VERMEDİ 
Yönetimin bu kararı gündeme bomba gibi düştü. Bu kararla birlikte Vitor Pereira’nın da geri adım atması ve görevi bırakması bekleniyordu.

Böylece yönetim pazarlık şansı bulacak ve Portekizli ile yolları ayırabilecekti. Ancak beklenen olmadı. Pereira ve yardımcıları dün sabah yapılan idmana çıktı.

Tecrübeli çalıştırıcı da yönetime herhangi bir talepte bulunmadı. Bunun sonucunda da yönetimin bu girişimi de sonuç vermemiş oldu. Böyle olunca da Fenerbahçe’de gelecek adına gergin bir bekleyiş başladı.

İLGİLİ HABERLER