Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme kuraları çekildi

Beşiktaş'ın direkt, Fenerbahçe'nin de 2 ön eleme oynayarak katılacağı Şampiyonlar Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme kuraları çekildi.Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme ilk maçları 28 - 29 Haziran'da, rövanş maçları ise 5 - 6 Temmuz'da oynanacak....

Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme kuraları çekildi

Beşiktaş'ın direkt, Fenerbahçe'nin de 2 ön eleme oynayarak katılacağı Şampiyonlar Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme kuraları çekildi.Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme ilk maçları 28 - 29 Haziran'da, rövanş maçları ise 5 - 6 Temmuz'da oynanacak....

20 Haziran 2016 Pazartesi 14:49
Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme kuraları çekildi
Beşiktaş'ın direkt, Fenerbahçe'nin de 2 ön eleme oynayarak katılacağı Şampiyonlar Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme kuraları çekildi.

Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme ilk maçları 28 - 29 Haziran'da, rövanş maçları ise 5 - 6 Temmuz'da oynanacak. 2. ön eleme mücadelelerinde ise ilk maçlar 12 - 13 Temmuz, rövanşlar ise 19 - 20 Temmuz'da oynanacak.

Beşiktaş'ın direkt katılacağı, Fenerbahçe'nin de 2 ön eleme oynayarak katılacağı Şampiyonlar Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçlarının kurası çekildi. 28 - 29 Haziran'da oynanacak olan 4 maçın rövanşı, 5-6 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Bir üst tura yükselmeyi başaran 4 takım, 2. ön elemede oynamaya hak kazanacak. 2. ön eleme maçları ise 12 - 13 Temmuz ve 19 - 20 Temmuz'da oynanacak.

Adı şike iddialarına karışan Arnavutluk ekibi Skenderbeu'nun durumu ise ilk tur maçları tamamlanmadan belli olacak. 2. ön eleme turunda Macaristan'ın Ferencvaros ekibiyle karşılaşacak olan Skenderbeu'nun CAS'ta devam eden davasının 5 - 6 Temmuz tarihine kadar karara bağlanacağı belirtildi. Skenderbeu'nun ceza alması halinde Ferencvaros bir üst tura yükselecek.

İsviçre'nin Nyon şehrindeki çekilen kura sonunda Şampiyonlar Ligi 1. ve 2. ön eleme eşleşmeleri şöyle:

İlk tur eşleşmeleri (28 - 29 Haziran & 5 - 6 Temmuz)
Flora Tallinn (Estonya) - Lincoln (Cebelitarık)
The New Saints (Galler) - Tre Penne (San Marino)
Valletta (Malta) - B36 Tórshavn (Faroe Adaları)
Santa Coloma (Andora) - Alashkert (Ermenistan)

İkinci tur eşleşmeleri (12 - 13 & 19 - 20 Temmuz)
Qarabağ (Azerbaycan) - F91 Dudelange (Lüksemburg)
Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Sheriff (Moldova)
Olimpija Ljubljana (Slovenya) - Trenčín (Slovakya)
Salzburg (Avusturya) - Liepāja (Letonya)
Vardar (Makedonya) - GNK Dinamo (Hırvatistan)
The New Saints (Galler)/Tre Penne (San Marino) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Zrinjski (Bosna Hersek) - Legia Warszawa (Polonya)
Ludogorets Razgrad (Bulgaristan) - Mladost Podgorica (Karadağ)
Dinamo Tbilisi (Gürcistan) - Santa Coloma (Andora)/Alashkert (Ermenistan)
Žalgiris Vilnius (Litvanya) - Astana (Kazakistan)
Skënderbeu* (Arnavutluk) - Ferencváros (Macaristan)
BATE Borisov (Belarus) - SJK Seinäjoki (Finlandiya)
Valletta (Malta)/B36 Tórshavn (Faroe Adaları) - Crvena zvezda (Sırbistan)
Rosenborg (Norveç) - IFK Norrköping (İsveç)
Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - FH Hafnarfjördur (İzlanda)
Flora Tallinn (Estonya)/Lincoln (Cebelitarık) - Celtic (İskoçya)
Crusaders (Kuzey İrlanda) - FC København (Danimarka)
* Arnavutluk'un Skënderbeu takımının Spor Tahkim Mahkemesi'nde dava sonucuna göre devam edip etmeyeceği belli olacak.
Cihan
Son Güncelleme: 20.06.2016 15:18
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.