03 Ağustos 2016 Çarşamba 14:39
Avrupa Ligi'nde rövanş zamanı

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçları, bugün ve yarın oynanacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplara kalabilmek için son eleme turu olan play-off'lara katılacak takımlar belirlenecek.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden takımlardan Osmanlıspor, sahasında 1-0 yendiği Estonya ekibi Nomme Kalju ile deplasmanda karşılaşacak. Başkent Tallinn'deki Kadriorg Stadı'ndaki mücadele, yarın TSİ 19.00'da başlayacak.

Bir diğer Türk temsilcisi Medipol Başakşehir ise, 0-0 sona eren ilk karşılaşmanın rövanşında yarın TSİ 21.15'te HNK Rijeka Stadı'nda Hırvat ekibi Rijeka'ya konuk olacak.

Türk hakem Ali Palabıyık, İtalya'nın Sassuolo ile İsviçre temsilcisi Luzern arasındaki karşılaşmayı yönetecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. öne eleme turu rövanş maçlarının programı şöyle:

Bugün 
19.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Admira Wacker (Avusturya) (2-1)

Yarın 
19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) - Göteborg (İsveç) (2-1)

19.00 Nomme Kalju (Estonya) - Osmanlıspor (Türkiye) (0-1)

19.00 Midtjylland (Danimarka) - Videoton (Macaristan) (1-0)

19.30 Spartak Moskova (Rusya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) (1-1)

19.30 Spartak Trnava (Slovakya) - Austria Wien (Avusturya) (1-0)

19.30 Krasnodar (Rusya) - Birkirkara (Malta) (3-0)

20.00 PAS Giannina (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda) (0-1)

20.00 Vorskla (Ukrayna) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) (0-0)

20.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Grasshoppers (İsviçre) (1-2)

20.00 AIK (İsveç) - Panathinaikos (Yunanistan) (0-1)

20.00 Beitar (İsrail) - Jelgava (Letonya) (1-1)

20.00 Arouca (Portekiz) - Heracles (Hollanda) (1-1)

20.00 Gebele (Azerbaycan) - Lille (Fransa) (1-1)

20.00 Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - Shkendija (Makedonya) (0-2)

20.15 Sonderjyske (Danimarka) - Zaglebie Lubin (Polonya) (2-1)

20.30 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Pandurii (Romanya) (3-1)

20.45 Dinamo Minsk (Belarus) - Vojvodina (Sırbistan) (1-1)

21.00 AEK (Yunanistan) - Saint Etienne (Fransa) (0-0)

21.15 Maribor (Slovenya) - Aberdeen (İskoçya) (1-1)

21.15 Brondby (Danimarka) - Hertha Berlin (Almanya) (0-1)

21.15 Viitorul (Romanya) - Gent (Belçika) (0-5)

21.15 Rijeka (Hırvatistan) - Medipol Başakşehir (Türkiye) (0-0)

21.30 Sassuolo (İtalya) - Luzern (İsviçre) (1-1)

21.30 Hajduk Split (Hırvatistan) - Oleksandriya (Ukrayna) (3-0)

21.45 Cork City (İrlanda Cumhuriyeti) - Genk (Belçika) (0-1)

21.45 West Ham United (İngiltere) - Domzale (Slovenya) (1-2)

22.00 Rio Ave (Portekiz) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) (0-0)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Torpedo Zhodino (Belarus) (0-0)

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.