Geçtiğimiz sezon FA Cup'ı müzesine gönderen Manchester United, son Premier Lig şampiyonu Leicester City ile Community Shield maçında karşı karşıya gelecek.

Kritik maç öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Manchester United Menajeri Jose Mourinho, uzun süredir gündemlerinde yer alan Paul Pogba'ya dair önemli açıklamalarda bulundu.

Pogba'nın halen Juventus'un oyuncusu olduğunu belirten Mourinho, ''Diğer takımların teknik adamları benim kulübümle ve oyuncularımla ilgili konuşmayı seviyor fakat ben başka kulübün oyuncuları hakkında konuşmaktan hoşlanmıyorum. Paul Pogba halen Juventus'un oyuncusu. Transfer dönemi 31 Ağustos gecesi bitiyor fakat yöneticilerimiz, 14 Ağustos'a kadar yani ligde oynayacağımız ilk maça kadar transferi bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.'' ifadelerini kullandı.

''VAN GAAL'İN TAKIMIYLA BENİM TAKIMIM FARKLI''
Takımın eski menajeri Van Gaal ile kendisinin ilkelerinin farklı olduğunu belirten Portekizli, ''İkimizin takımları çok farklı bu doğru. Ancak Van Gaal iki yıl boyunca buradaydı ve bu nedenle bir şeyleri değiştirmek zaman alabilir. Eğer 20 yeni oyuncuyla göreve başlasam, her şey sıfırdan başlardı ve bu daha kolay olurdu. Ancak şimdi bir şeyleri değiştirmem gerekiyor. Oyuncularımla birlikte adaptasyon için elimizden geleni yapıyoruz. '' dedi.

İLGİLİ HABERLER