Elazığspor Kulübü başkanlığına seçilen Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karataş, 2. Başkan Karahan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Vali Murat Zorluoğlu, “Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte zor bir göreve talip oldunuz. Genel kurulda da talebiniz yerinde görüldü ve iş başına getirildiniz. Allah hayırlı etsin. Elazığspor, bu yıl da valiliğimizin öncelikli konularından bir tanesi olacaktır. Zor bir görev olduğunu sizler de biliyorsunuz. Bunun için yılmamak, ümitsizliğe düşmemek gerekiyor. Elazığspor bu şehrin takımıdır. Bu şehir kurumlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, iş adamlarıyla ve insanlarıyla bu takıma şüphesiz sahip çıkacaktır. Ben sporu, özellikle de futbolu çok seviyorum. Ama Elazığspor'un başarılı olması için sadece bir sporsever olarak değil, aynı zamanda bir aktif maddi ve manevi destek sağlayıcı olarak da kendimi görevli addediyorum. Dolayısıyla sizlerle daha çok bir araya geleceğiz ve inşallah birçok projeler üzerinde de görüşeceğiz.” dedi.

Elazığspor Kulübü Başkanı Sedat Karataş, yönetim kurulunu kabul ettiği için Vali Zorluoğlu'na teşekkür ederek, ”Elazığspor’a bugüne kadar maddi ve manevi desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah ilimizde Valiliğimizle, Belediyemizle, Elazığspor’a yürekten destek verileceğini biliyoruz. Yeni bir yönetimimiz var ve sizleri ziyaret etmek istedik. Verdiğiniz ve vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Cihan
İLGİLİ HABERLER